AOPK ČR

Seeberg logo

Kudy z nudy
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Výběrové řízení - nátěry kolna, čeledníkMěstské muzeum Františkovy Lázně v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách tímto vyzývá zájemce k podání nabídky na veřejnou zakázku malého rozsahu:

Konzervační nátěry a výměna dožilých střešních šindelí na střeše objektů v areálu hradu Seeberg - čeledník, kolna (pdf)

Termín pro předložení nabídky je do 31. srpna 2022

Nabídky lze podat doporučeně poštou na adresu zadavatele, nebo osobně na pokladně hradu Seeberg denně kromě pondělí v čase 10:00 - 18:00, či jindy podle předchozí domluvy.

Doručení požadujeme v uzavřených obálkách, opatřených na uzavření razítkem, případně podpisem uchazeče, je-li fyzickou osobou, či jeho statutárního zástupce, je-li právnickou osobou, a označených zřetelně: „NEOTEVÍRAT“ a názvem veřejné zakázky „Konzervační nátěry a výměna dožilých střešních šindelí na střeše objektů v areálu hradu Seeberg - čeledník, kolna

Dlouhá 194/4

telefon: +420 351 011 990