Nové konzervátorské a restaurátorské pracoviště na hradě SeebergMěstské muzeum Františkovy Lázně od října 2016 více rozvíjí svou odbornou činnost v souvislosti s péčí o sbírkové předměty. Bylo zřízeno odborné pracoviště na hradě Seeberg, které zajišťuje komplexní péči o jednotlivé podsbírky. Na toto pracoviště byla přijata Lucie Kališová, jejíž činnost se týká především odvětví preventivní a muzejní konzervace, restaurování a evidence. Ve spolupráci se zkušenou soukromou konzervátorkou Evou Soukupovou ošetřují sbírkové předměty. K ošetřování předmětů je přistupováno individuálně, protože sbírkový fond zahrnuje různé spektrum samostatných i kombinovaných materiálů. Složitější restaurátorské zásahy by do budoucna mohly být publikovány a prezentovány na restaurátorských konferencích.