Se školou do muzeaV únorových dnech naše muzeum navštívily děti ze  základní školy a družiny ve Františkových Lázních. Žáci si prohlédli expozici, ze které pro ně byla nejatraktivnější původní socha Františka a rotoped simulující jízdu na koni. Měli také možnost dostat se do zákulisí muzea. S radostí nahlédli do tajů muzejní knihovny a měli jedinečnou šanci spatřit několik originálů cenných dokumentů a plánů, což se dětem velmi líbilo. Po prohlídce se pro každého poslušného posluchače našla i sladká odměna.
Budeme rádi, když do našeho muzea zamíří i zájemci z dalších škol!

Se školou do muzea   Se školou do muzea   Se školou do muzea   Se školou do muzea