Tenkrát podruhé28.8. 2020 od 20:30 "Tenkrát podruhé"

Komedie / Drama / Romantický, Francie, 2019, 115 minut

Režie: Nicolas Bedos

Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Ta s pomocí filmových kulis a herců dokáže zinscenovat jakoukoli epochu a zprostředkovat svým klientům setkání se slavnými osobnostmi dějin dle jejich přání. Zatímco jiní zákazníci se chtějí podívat na dvůr Ludvíka XVI. či povečeřet s Hitlerem, Victor touží vrátit se do nespoutaných sedmdesátých let a ještě jednou prožít první rande se svou ženou – dobu, kdy v něm dokázala vidět víc než jen nudného páprdu v pruhovaném pyžamu. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Promítání na zahradě Městského muzea, v případě nepříznivého počasí se promítá v sále Městské knihovny.

Pro návštěvníky je přichystáno pivo z Kynšperského pivovaru zdarma.

Vstupné: 70 Kč